L 240 S antracyt PIR LED 9,3W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu L 240 S antracyt PIR LED 9,3W 3000K IP44
Prostokątne, sterowane czujnikiem lampy zewnętrzne L 240 S zachwycają swoim pionowym kształtem i delikatnym światłem. Nowoczesna technologia LED o strumieniu świetlnym do 946 lm: Płaskie i eleganckie światła zapewniają doskonałe oświetlenie - i to przy zużyciu energii 9,3 W! Zintegrowany obrotowy czujnik oferuje kąt wykrywania 180° i zapewnia automatyczne i niezawodne włączanie i wyłączanie światła. Lampa posiada wysoki stopień odporności na uderzenia mechaniczne.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 165 |
| Odległość od ściany (mm): | 81 |
| Wysokość (mm): | 305 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna STEINEL |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9,3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 946 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 180° | Zasięg: do 10 m (157 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 8 s - 35 min |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 07 |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 60 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: Pasywna kontrola termiczna |
| Wykonanie: | Maksymalna wysokość montażu: 3 m. |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 2 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
