Korana czarny zasilanie solarne PIR LED 6W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu Korana czarny zasilanie solarne PIR LED 6W 4000K IP44
Nowoczesną oprawę solarną Korana z czujnikiem ruchu, do zastosowania na zewnątrz możemy zamontować na tarasie, w okolicach drzwi wejściowych lub na zewnętrznej ścianie domu, aby oświetlić ścieżkę prowadzącą do wejścia. Czarna aluminiowa oprawa jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego, oprawa świeci w dół. Oprawa Korana posiada wbudowane źródło światła o mocy 6 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 450 lumenów, bez klosza - 600 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest 10.000 godzin. Napięcie baterii wynosi 3,7V, a pojemność 2200 mAh. Inteligentny czujnik ruchu wykrywa ruch z odległości 8 metrów, w zakresie 90° i dostosowuje jasność oprawy do warunków zewnętrznych. Szerokość oprawy Korana wyposażonej w wyłącznik wynosi 200 mm, wysokość 40 mm, a odległość od ściany 100 mm. Oprawa zewnętrzna charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, co zapewnia jej ochronę przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Odległość od ściany (mm): | 100 |
| Wysokość (mm): | 40 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 450 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 8 m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Wbudowany wyłącznik |
| Wykonanie: | Zasilanie energią słoneczną |
| Wykonanie: | Akumulator: 3,7V 2200mAh |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 10 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
