Kansas czarny LED 12W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Kansas czarny LED 12W 4000K IP44
KANSAS LED to nowoczesna lampa dekoracyjna wykonana z odlewu aluminium, przeznaczona do montażu ściennego.
Technologia oświetleniowa LED zastosowana w lampach zapewnia znaczną oszczędność energii (nawet 80% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła). Konstrukcja oprawy i zastosowane materiały zapewniają wysoką odporność mechaniczną oraz odporność na wnikanie wody i pyłu.
Nowoczesna, prosta forma sprawia, że te lampy LED mają uniwersalne zastosowanie, a wysokiej jakości materiały użyte przy ich produkcji zapewnią długą i bezawaryjną pracę.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 160 |
| Odległość od ściany (mm): | 128 |
| Wysokość (mm): | 160 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
