KULMA antracyt wys. 50 cm. PIR LED 7,5W 3000K IP44 Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu odporna na sól morską
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu odporna na sól morską KULMA antracyt wys. 50 cm. PIR LED 7,5W 3000K IP44
Światła zewnętrzne w pobliżu wybrzeża podlegają bardziej surowym wpływom środowiska niż światła zewnętrzne w głębi lądu. Zawartość soli w powietrzu silniej oddziałuje tutaj na metale i tworzywa sztuczne. Słupek oświetleniowy Kulma o wysokości 50 cm tworzy specjalne akcenty świetlne na drogach dojazdowych. Stosowany jest głównie na podjazdach i ścieżkach w pobliżu wybrzeża. Antracytowa powierzchnia lampy jest szczególnie odporna na korozję, dzięki czemu lampa jest mniej podatna na działanie słonego powietrza. Rozproszone światło zapewnia równomierny rozkład światła i nieoślepiające oświetlenie. Dzięki stopniowi ochrony IP 44 lampa jest bryzgoszczelna. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu włącza się automatycznie, gdy tylko ktoś się zbliży. Czas świecenia jest regulowany.
- Odporne na wodę morską światło do użytku w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne przełączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Słupek oświetleniowy do optymalnego oświetlenia ścieżek
Dane techniczne
| Długość (mm): | 90 |
| Szerokość (mm): | 155 |
| Wysokość (mm): | 500 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 520 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 20 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 5 s - 5 min. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
