KOALA LED biały RGB+W 2,5W Lampa dziecięca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa dziecięca KOALA LED biały RGB+W 2,5W
KOALA lampka LED RGB + W
Lampka to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Posiada dotykowym włącznik i regulator poziomu i barwy świecenia.
Ośmiostopniowa regulacja pozwala na dopasowanie jasności światła oraz barwy światła.
Czas świecenia:
- Około 4 godziny przy świetle białym o mocy 100% (110 lm)
- Około 8 godzin przy świetle białym o mocy 50% (55 lm)
Czas ładowania około 2,5 godziny. Zalecany zasilacz 5V, 1A – brak zasilacza w zestawie.
Wyrób przeznaczony do oświetlenia dekoracyjnego. Nie nadaje się do oświetlenia pomieszczeń
Dane techniczne
| Długość (mm): | 255 |
| Szerokość (mm): | 170 |
| Wysokość (mm): | 250 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K + RGB |
| Barwa światła: | Neutralna + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 110 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy |
| Wykonanie: | Regulacja poziomu i barwy świecenia |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
