KITTY LED czujnik PIR niebieska akumulator+przewód USB Lampka dekoracyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka dekoracyjna KITTY LED czujnik PIR niebieska akumulator+przewód USB
Lampka posiada czujnik ruchu: świeci w trybie ciągłym (tryb ON) lub po wykryciu ruchu (tryb AUTO). W trybie AUTO światło zgaśnie po ok 25 sekundach po tym, gdy czujnik przestanie wykrywać ruch.
- Lampka posiada czujnik ruchu PIR o maksymalnym zasięgu 3m oraz kącie zasięgu 120°
- Lampka posiada niewymienne źródło światła
- Użyty akumulator – 18650 Li-ion, 1200mAh
- Zalecana ładowarka 5V, 1A, 5W – brak w zestawie (należy dokupić osobno)
- Minimalna ilość cykli ładowania: 800 razy
- Długość kabla USB – 1 metr
- Czas ładowania ok 3,5 godziny
- Czas świecenia ok 4 godziny
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 106 |
| Wysokość (mm): | 125 |
| Kolor: | Niebieski | Biały |
| Materiał wykonania: | Silikon | ABS |
| Zasilanie: | 5 V DC |
| Moc źródła światła: | 0,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 26 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: 3m. |
| Wykonanie: | Akumulator: 18650 Li-ion, 1200mAh |
| Wykonanie: | Czas ładowania ok 3,5 godziny |
| Wykonanie: | Czas świecenia ok 4 godziny |
| Wykonanie: | Typ włącznika: Mechaniczny ON-OFF |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
