KELLY Antracyt LED 9W 3000K Oprawa wpuszczana schodowo-elewacyjna Trio 251060142
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Oprawa wpuszczana schodowo-elewacyjna KELLY Antracyt LED 9W 3000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 241 |
| Szerokość (mm): | 40 |
| Odległość od ściany (mm): | 7 |
| Wysokość (mm): | 108 |
| Otwór montażowy (mm): | 207 x 87 |
| Głebokość montażowa (mm): | 24 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 900 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
