KAZAN Nikiel mat LED 8W 3000K ściemnialna Kinkiet ścienny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny KAZAN Nikiel mat LED 8W 3000K
- średnica (mm): 140
- wysokość (mm): 0
- szerokość (mm): 0
- głębokość (mm): 0
- ilość źródeł / rodzaj trzonka: 1 x LED zintegr.
- max moc źródła: 8 W, 750 lm
- napięcie: 230 V
- źródło w zestawie: 1 x 8 W LED SMD 3000K
- kolor lampy: nikiel mat
- materiał: metal
- IP: 20
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 140 |
| Odległość od ściany (mm): | 550 |
| Średnica klosza (mm): | 120 |
| Kolor: | Nikiel Mat |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulacja bezstopniowa za pomocą wbudowanego regulatora światła umieszczonego na kinkiecie |
| Wykonanie: | Lampa posiada giętki wysięgnik - regulacja kierunku świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
