KAPIBARA LED RGB USB-C Lampka dekoracyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka dekoracyjna KAPIBARA LED RGB USB-C
Lampka dekoracyjna sterowana dotykowo.
Informacje dodatkowe:
- Lampka posiada dotykowy włącznik światła oraz zmianę barwy świecenia.
- Lampka posiada niewymienne źródło światła.
- Czas świecenia ok 9-50 godzin (w zależności od stopnia jasności) przy białej barwie i około 10 godzin przy barwach RGB
- Minimalna ilość cykli ładowania – 800 razy
- Użyty akumulator – 18650 Li-ion, 1200mAh
- Długość kabla USB – 1 metr – dołączony do zestawu
- Brak ładowarki w komplecie
- Zalecana ładowarka 5V, 1A, 5W
- Czas ładowania ok 3,5 godziny
Sposób działania:
Ustaw przełącznik na spodzie lampki na pozycji ON żeby włączyć lampkę.
Światło zaświeci się z mocą 30%.
Stuknij lekko lampkę żeby przełączyć na tryb 60%.
Stuknij kolejny raz żeby włączyć tryb 100%.
Kolejne stuknięcie wyłącza lampkę.
Ustaw przełącznik na na symbol tęczy żeby włączyć światło kolorowe. Kolejne lekkie puknięcia w lampkę zmieniają kolor świecenia.
Światło kolorowe automatycznie wyłączy się po 30 minutach.
Gdy nie używasz lampki ustaw przełącznik w pozycji OFF. Podczas ładowania dioda obok gniazda ładowania świeci na czerwono. Dioda zgaśnie, gdy lampka będzie naładowana.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 98 |
| Szerokość (mm): | 114 |
| Wysokość (mm): | 118 |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Silikon | ABS + PC |
| Zasilanie: | 5 V DC |
| Moc źródła światła: | 1 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K + RGB |
| Barwa światła: | Ciepła + Multikolor |
| Wykonanie: | Lampka posiada dotykowy włącznik światła oraz zmianę barwy świecenia. |
| Wykonanie: | Czas świecenia ok 9-50 godzin (w zależności od stopnia jasności) przy białej barwie i około 10 godzin przy barwach RGB |
| Wykonanie: | Użyty akumulator – 18650 Li-ion, 1200mAh |
| Wykonanie: | Czas ładowania ok 3,5 godziny |
| Wykonanie: | Lampka ściemnialna |
| Wykonanie: | Przewód USB w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
