John Czarny szer. 49cm. LED 12W IP44 3000K Kinkiet łazienkowy nad lustro Rabalux 5732
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro John Czarny szer. 49cm. LED 12W IP44 3000K
Lampa łazienkowa John w minimalistycznym stylu dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, będzie doskonałym wyborem do każdej nowoczesnej łazienki, zwłaszcza jeśli preferujesz model w ciemnej kolorystyce zamiast klasycznej bieli. Aluminiowa oprawa lampy John jest wykonana w matowej czerni oraz jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego. Lampa ta wygląda szczególnie dobrze nad zlewem i lustrem połączona z innymi ciemnymi akcesoriami umieszczonymi wokół zlewu. Wbudowane źródło światła LED tej lampy łazienkowej charakteryzuje się mocą 12W, strumieniem świetlnym 930 lumenów i żywotnością 20 000 godzin. Energooszczędna, inteligentna żarówka klasy energetycznej A ma temperaturę barwową 3000 K i odpowiednio emituje ciepłe białe światło. Lampa John posiada stopień ochrony IP44, który gwarantuje, że jest ona chroniona przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary tej lampy łazienkowej są następujące: długość 486mm, wysokość 65mm, odległość od ściany 70mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 486 |
| Odległość od ściany (mm): | 70 |
| Wysokość (mm): | 65 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 930 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
