Jasna Antyczny Mosiądz LED 24W 2700K Lampa sufitowa Rabalux 5196
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa Jasna Antyczny Mosiądz LED 24W 2700K
Reprezentująca klasyczny styl lampa sufitowa Jasna dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, będzie prostym, ale eleganckim dodatkiem do wyposażenia Twojego tradycyjnego salonu, sypialni czy gabinetu. Okrągła metalowa oprawa w kolorze antycznego brązu uzupełniona jest białym szklanym kloszem. Lampa emitująca ciepłe, białe światło posiada wbudowane energooszczędne źródło światła LED o mocy 24W, strumieniu świetlnym 1920 lumenów i temperaturze barwowej 2700K. Lampa Jasna z pewnością będzie nam służyć swoim światłem przez wiele lat, ponieważ żywotność inteligentnej żarówki klasy energetycznej A jest wprost niezwykła: 50 000 godzin! Średnica lampy sufitowej Jasna to 420mm, natomiast jej odległość od sufitu wynosi 75mm. Na ten klasyczny model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 420 |
| Wysokość (mm): | 75 |
| Kolor korpusu: | Mosiądz Antyczny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 24 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1920 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
