Jakub chrom LED 12W 4000K IP44 Kinkiet łazienkowy nad lustro
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro Jakub chrom LED 12W 4000K IP44
Nowoczesna lampa ścienna do łazienki Jakub będzie praktycznym wyborem do oświetlenia obszaru nad umywalką. Żelazną oprawę w kolorze chromu uzupełnia biały abażur z tworzywa sztucznego. Lampa zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 12 W, strumieniu świetlnym 1280 lumenów i trwałości 25 000 godzin. Temperatura barwowa żarówki wynosi 4000K, dzięki czemu emituje ona naturalne białe światło, tworząc czysty, nowoczesny efekt w łazience. Jakub posiada klasę szczelności IP44, która zapewnia ochronę przed przedostawaniem się do środka przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary tej lampy ściennej do łazienki są następujące: szerokość 500 mm, wysokość 75 mm, odległość od ściany 80 mm. Prezentowany model ma 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 500 |
| Odległość od ściany (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 75 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1280 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: góra - dół - przód |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
