JUSTINE biały LED dim. 2W 2700K IP54 ściemnialna Zewnętrzna lampka stołowa
Cena regularna:
639,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Zewnętrzna lampka stołowa JUSTINE biały LED dim. 2W 2700K IP54 ściemnialna
Czy to będzie twoja nowa ulubiona lampa zmierzchowa na zewnątrz ? Dzięki długiej, smukłej podstawie i zabawnemu kloszowi w kształcie litery A, Justine wniesie odrobinę nostalgii na Twój taras, miejsce do siedzenia na zewnątrz lub przy basenie. Ta oprawa oświetleniowa wykonana z PVC jest idealna do długotrwałego użytkowania na zewnątrz. Z Justine zawsze masz odpowiednią atmosferę, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Zintegrowana żarówka LED jest ściemnialna, a stykowa platforma ładująca umożliwia zabranie tego oświetlenia stołu ze sobą. Justine ma 38 centymetrów wysokości i prawie 14 centymetrów średnicy.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 135 |
| Wysokość (mm): | 380 |
| Średnica klosza (mm): | 135 |
| Wysokość klosza (mm): | 100 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 210 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Temperatura otoczenia: | -10° do 40° |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy umieszczony na lampie |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja ściemniaczem umieszczonym na lampie |
| Wykonanie: | Czas ładowania max. 3h |
| Wykonanie: | Czas świecenia: dla ustawienia światła 100% - 4h | 40% - 7h | 10% - 70h |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator: 2600 mAh 3,7V |
| Wykonanie: | Podkładka do ładowania bezprzewodowego w komplecie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
