JOY czarna 3xGX53 żarówki w zestawie Lampa ścienno-sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ścienno-sufitowa JOY czarna 3xGX53 żarówki w zestawie
JOY to nowoczesna seria opraw z wymiennym źródłem światła, wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Jej minimalistyczny wygląd sprawia że idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza.
Lampa została przystosowana do żarówki o trzonku GX53. Dzięki wymiennej żarówce można zastosować barwę światła odpowiednią do wnętrza. Do lampy polecamy żarówki LED które znajdą Państwo na naszym sklepie internetowym.
Załączone kołki i wkręty do montażu oprawy są przeznaczone do podłoża o strukturze pełnej (beton, cegła pełna). Do mocowania oprawy zawsze należy używać elementów mocujących odpowiednich do ścian w twoim domu.
Informacje dodatkowe:
- Lampa sprzedawana w komplecie ze źródłem światła
- Moc żarówki: 3 x 6W
- Strumień świetlny: 3 x 660lm
- Barwa światła: Neutralna
- Temperatura barwowa: 4000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 605 |
| Szerokość (mm): | 90 |
| Wysokość (mm): | 35 |
| Średnica klosza (mm): | 85 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj gwintu: | 3 x GX53 |
| Max. moc źródła LED: | 3 x 10 W |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Wykonanie: | W zestawie źródła światła: 3 x 6W, barwa neutralna 4000K, 660lm |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Źródła światła dostępne są w dziale: | Źródła światła | Żarówki - GX53 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
