Ikosea antracyt PIR LED 4,5W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny ściemnialny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny ściemnialny z czujnikiem ruchu i zmierzchu Ikosea antracyt PIR LED 4,5W 3000K IP44
Sprytne oświetlenie narożne wiat garażowych, garaży i ścian domów. Ten zewnętrzny kinkiet LED firmy Ikosea oświetla ścianę zewnętrzną. Dzięki prostokątnemu kształtowi lampę można zainstalować między ścianą a sufitem, oszczędzając miejsce. Antracytowa powierzchnia lampy jest szczególnie odporna na korozję, dzięki czemu lampa jest mniej podatna na działanie słonego powietrza. Dzięki stopniowi ochrony IP 44 lampa jest bryzgoszczelna. Gdy tylko ktoś się zbliży, światło włącza się automatycznie na 30 sekund dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu.
- Odporne na wodę morską światło do użytku w pobliżu wybrzeża
- Ustawia pośrednie akcenty świetlne na zewnątrz
- Oszczędność miejsca dzięki prostokątnemu kształtowi
- Automatyczne przełączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
Dane techniczne
| Długość (mm): | 50 |
| Odległość od ściany (mm): | 203 |
| Wysokość (mm): | 185 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4,4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 350 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 20 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Czas świecenia po włączeniu: 30 s |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
