INKA HYBRID Szary PIR LED 9W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny INKA HYBRID Szary PIR LED 9W 3000K IP44
Hybrydowy kinkiet solarny INKA wyróżnia się wyrafinowanym designem, wyposażonym w panel słoneczny skierowany do przodu. Ta innowacja pozwala na efektywne pochłanianie energii słonecznej przy zachowaniu estetycznego wyglądu, w połączeniu z możliwością tradycyjnego podłączenia. 3 lata gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 89 |
| Kolor korpusu: | Ciemnoszary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 720 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 10 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : zmierzchu |
| Wykonanie: | Kinkiet posiada trzy tryby jasności świecenia |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Lampa hybrydowa: Zasilanie solarne oraz sieciowe 230V |
| Wykonanie: | Po wyczerpaniu akumulatora lampa automatycznie przełącza się na zasilanie sieciowe |
| Wykonanie: | Typ akumulatora Li-Ion LIB 3,7 V 2200 mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania akumulatora: 8 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | C |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
