ILLU 60 NW Czarny szer. 65cm 8,4W 3000K Regulowana przesłona Kinkiet ścienny CHORS 50.2102.J17.002 ( dostępne 2 szt. )
Cena regularna:
870,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny ILLU 60 NW Czarny szer. 65cm 8,4W 3000K Regulowana przesłona
Niebanalny design oprawy ściennej Illu przyciągnie uwagę widza. Ruchomy element daje ogromne możliwości aranżacyjne, a także dużą elastyczność w ukierunkowaniu odbitego światła na nastroje we wnętrzu. Wymienny panel może występować w innym kolorze niż korpus oprawy.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 650 |
| Odległość od ściany (mm): | 58 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8,4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 840 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 95 |
| Kąt świecenia: | 90 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Przesłona lampy jest regulowana |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
