Hitura czarny PIR LED 15W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu Hitura czarny PIR LED 15W 4000K IP54
Nowoczesna oprawa ścienna Hitura z czujnikiem ruchu, do zastosowania na zewnątrz jest idealnym wyborem na tarasę lub zewnętrzną ścianę domu. Dobrze sprawdzi się w pobliżu drzwi wejściowych, może też zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się po ścieżce znajdującej się wokół domu. Ta okrągła oprawa, której biały kolor sprawia, że dyskretnie wtapia się w typowy jasny kolor ściany budynku, jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego. Oprawa posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej F o mocy 15 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 1350 lumenów, bez klosza - 1800 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest 25.000 godzin. Inteligentny czujnik ruchu, dostosowujący jasność oprawy do warunków zewnętrznych, wykrywa ruch z odległości 6±2 metrów, w zakresie 120°. Średnica oprawy Hitura wynosi 180 mm, a odległość od ściany lub sufitu 70 mm. Oprawa zewnętrzna charakteryzuje się stopniem ochrony IP54, co zapewnia jej ochronę przed pyłem oraz wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 70 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1350 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: 2 - 6m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 25 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
