Harold Czarny | Chrom LED 3x5W IP44 4000K Spot łazienkowy Rabalux 5023
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Spot łazienkowy Harold Czarny | Chrom LED 3x5W IP44 4000K
Potrójne łazienkowe oświetlenie ścienne Harold w odcieniu chromu, czerni i opalu będzie spektakularnym dodatkiem do Twojej łazienki w stylu nowoczesnym. Jego prostokątna, podwójna, dekoracyjna podstawa z zaokrąglonymi narożnikami to z pewnością jego cecha szczególna. Model ten został wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Można go zamontować w pobliżu prysznica lub wanny: jego naturalne białe światło na pewno stworzy czysty, nowoczesny efekt. Harold posiada wbudowane, energooszczędne źródła światła LED o całkowitej mocy 15 W, natężeniu 1200 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Temperatura barwowa źródła światła wynosi 4000 K. To oświetlenie łazienkowe posiada stopień ochrony IP44, co zapewnia jego wewnętrznym częściom zabezpieczenie przed kontaktem z obiektami o maksymalnej średnicy 1 mm, a także przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary potrójnego oświetlenia ściennego Harold są następujące: 430 mm szerokości, 105 mm wysokości, 140 mm odległości od ściany.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 430 |
| Szerokość (mm): | 105 |
| Wysokość (mm): | 140 |
| Kolor korpusu: | Czarny | Chrom |
| Kolor klosza: | Szkło opalizowane |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 3 x 5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 3 x 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
