Hanson czarny szer. 50cm. czujnik ruchu LED 8W 3000K IP20 Lampa podszafkowa kuchenna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podszafkowa kuchenna Hanson czarny szer. 50cm. czujnik ruchu LED 8W 3000K IP20
Oprawa do oświetlenia blatu Hanson jest polecana osobom, które szukają do nowoczesnej kuchni praktycznego i uniwersalnego rozwiązania do oświetlenia blatu kuchennego. Wykonana z aluminium oprawa w kolorze czarnym jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa Hanson posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej G o mocy 8 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 570 lumenów, bez klosza - 600 lumenów. Trwałość źródła światła wynosi 30.000 godzin. Ciepłobiałe światło źródła światła o temperaturze barwowej 3000K stwarza przyjemną, domową atmosferę wokół osób znajdujących się w kuchni. Oprawa posiada CRI (wskaźnik oddawania barw) na poziomie powyżej 80%. Ta smart oprawa do oświetlenia blatu jest wyposażona w przełącznik dotykowy oraz czujnik ruchu, który dostosowuje jasność światła do warunków zewnętrznych. Szerokość cienkiej oprawy do oświetlenia blatu Hanson wynosi 500 mm, wysokość 30 mm, a długość przewodu 1500 mm.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 500 |
| Szerokość (mm): | 30 |
| Wysokość (mm): | 12 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1500 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 570 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: 0,05m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik na czujnik ruchu |
| Wykonanie: | Lampa automatycznie dostosowuje natężenie światła do warunków zewnętrznych |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
