Halden czarny LED 9W 4000K IP65 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Halden czarny LED 9W 4000K IP65
Wykonana w całości z tworzywa sztucznego, czarna, nowoczesna, zewnętrzna lampa ścienna Halden uzupełniona jest białym kloszem. Tę lampę o prostym designie, można zainstalować na tarasie lub w dowolnym miejscu na zewnętrznej ścianie domu, gdzie potrzebne jest oświetlenie do bezpiecznego poruszania się. Halden zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 9W, strumieniu świetlnym 640 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Żarówka ma temperaturę barwową 4000K co daje naturalne białe światło. Wymiary tej prostopadłościennej, zewnętrznej lampy to: szerokość 170mm, wysokość 80mm, odległość od ściany 46mm. Posiada stopień ochrony IP65, czyli jest całkowicie szczelna i zabezpieczona przed ciałami stałymi, brudem oraz strumieniami wody pod niskim ciśnieniem. Na zewnętrzną lampę ścienną Halden udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 170 |
| Odległość od ściany (mm): | 46 |
| Wysokość (mm): | 80 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 640 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: góra - dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
