HARRIET Złota LED PILOT DIM Lampa sufitowa 45W 2500 + 3500K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa HARRIET ZŁOTA SMD LED ŚCIEMNIALNA Z PILOTEM
Dane techniczne
| Długość (mm): | 600 |
| Szerokość (mm): | 600 |
| Wysokość (mm): | 90 |
| Kolor: | ZŁOTY |
| Materiał wykonania: | METAL |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 45W |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3500 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 3800 lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja za pomocą pilota |
| Wykonanie: | Z funkcją pamięci ostatniego ustawienia światła. Lampa po ponownym włączeniu automatycznie używa ostatnie zapamiętane parametry. |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie. |
| Wykonanie: | Nie współdziała z zewnętrznymi ściemniaczami. |
| Wykonanie: | Strumień świetlny 2500 + 3000K |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
