HAORA Nikiel Mat Lampa podłogowa stojąca RL R42321207
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podłogowa stojąca HAORA Nikiel Mat
Dane techniczne
| Długość (mm): | 280 |
| Wysokość (mm): | 1800 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1800 |
| Kolor: | NIKIEL MAT |
| Materiał wykonania: | METAL |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 17W |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1440 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik umieszczony na lampie |
| Wykonanie: | 4-poziomowa funkcja dotykowa włączania/wyłączania |
| Wykonanie: | Niezależne dwa włączniki. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
