Grzybek fioletowy LED nawilżacz powietrza do pokoju dziecięcego
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Nawilżacz powietrza do pokoju dziecięcego Grzybek fioletowy LED
Dane techniczne
| Długość (mm): | 130 |
| Szerokość (mm): | 130 |
| Wysokość (mm): | 116 |
| Kolor: | Fioletowy |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne | Silikon |
| Zasilanie: | 5 V DC |
| Moc źródła światła: | 2,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K + RGB |
| Barwa światła: | Ciepła + Multikolor |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Nawilżacz wyposażony w moduł zmiany koloru RGB (czerwony, zielony, niebieski) |
| Wykonanie: | Pojemność akumulatora: 18650. 3.7V, 2000mAh/7.4Wh |
| Wykonanie: | Kabel USB-C w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
