Gridy biały LED 14,5W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Gridy biały LED 14,5W 3000K IP54
Kompaktowa zewnętrzna lampa ścienna LED z grillem.Może być używana w pozycji poziomej i pionowej.Idealna do tworzenia uroczych wzorów na ścianach ogrodowych w instalacjach podwójnych lub potrójnych. Dostępna w kolorze: biały mat.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Odległość od ściany (mm): | 74 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 14,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 700 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Montaż: poziomy i pionowy |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
