Gniazdo zasilające z wyłącznikiem + USB Smart WiFi Tuya ( 1 szt. dostępna od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
57,22 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Gniazdo zasilające z wyłącznikiem + USB Smart WiFi Tuya
Do sterowania naszymi produktami z serii WIFI SMART służy aplikacja TUYAsmart, można ją pobrać na platformę Android w sklepie Google Play i Apple iOS w sklepie App Store. Wszystkie produkty z tej serii mają wbudowany moduł łączności bezprzewodowej pracującej w typowym dla WiFi paśmie 2,4 GHz.
Po zainstalowaniu aplikacji TUYAsmart w smartfonie i połączeniu z produktem można nimi sterować za pomocą naszej domowej sieci WiFi. Smartfon z uruchomioną aplikacją TUYA musi być połączony z siecią WiFi. Produkty z serii WIFI SMART automatycznie nawiązują połączenie z siecią bezprzewodową. Poprzez aplikację TUYA możemy sterować wieloma funkcjami: barwą światła, ilością światła (ściemnianie), zmianą koloru i scen w przypadku produktów RGB. Możemy także zaprogramować automatyczne włączanie i wyłączanie. Wszystkie funkcje możemy kontrolować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że nasz smartfon ma dostęp do internetu, a sterowany produkt jest w zasięgu domowej sieci Wi-Fi.
STEROWANIE ZA POMOCĄ SMARTFONA Z ZAINSTALOWANĄ APLIKACJĄ TUYASMART:
- Sterowanie manualne (włącznikiem fizycznym ON/OFF z wyłączeniem gniazda USB)
- Tworzenie harmonogramów pracy
- Możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- Możliwość łączenie produktów w grupy sterowane wszystkimi jednocześnie
- Możliwość udostępnienia sterowania innym osobom
- Pamięć ostatnich ustawień
- Wyłączanie czasowe
Producent oświadcza, że urządzenia radioelektryczne wymienione w niniejszej instrukcji są zgodne z dyrektywą 2014/53/WE.
Zakres częstotliwości, w której pracuje urządzenie – 2000-2483,5 MHz
Maksymalna moc częstotliwości radiowej emitowanej w zakresie częstotliwości, w której pracuje urządzenie - 16,2 dBm
Dane techniczne
| Długość (mm): | 54 |
| Szerokość (mm): | 79 |
| Wysokość (mm): | 108 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Wykonanie: | Moc znamionowa produktu: max 3400W, 16A |
| Wykonanie: | Ilość gniazd: 1 gniazdo 220-240V + USB 5V 2,1A |
| Wykonanie: | Kompatybilne aplikacja: TUYAsmart, Google Assistante, Amazon Alexa |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
