Global chrom Ø 25cm LED 4x33W 3000K IP44 Łazienkowa lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Łazienkowa lampa sufitowa Global chrom Ø 25cm LED 4x33W 3000K IP44
Ta oprawa oświetleniowa o stopniu szczelności IP44 Global chrome 4 z kloszami ze szkła opalowego jest nowoczesna i efektowna. Lustrzana płyta tylna ma eleganckie chromowane wykończenie i cztery mleczne szklane klosze, które zapewniają miękkie, ale praktyczne źródło światła w całym pomieszczeniu. Oprawa jest w pełni bryzgoszczelna, więc idealnie nadaje się jako źródło światła w łazience.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 250 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4 x 33 W |
| Rodzaj gwintu: | 4 x G9 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne: Gwint G9 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
