Girlanda zewnętrzna PARTY Neon C 7,6m. E27 10xS14 filament 36V 12W
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Girlanda zewnętrzna PARTY Neon C 7,6m. E27 10xS14 filament 36V 12W
Dane techniczne
| Długość (mm): | 7600 |
| Szerokość (mm): | 45 |
| Wysokość (mm): | 145 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Barwa światła: | Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 (10 x 50) |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Girlanda zawiera 10 gniazd E27 |
| Wykonanie: | Stosować zarówki LED zasilane 36V |
| Wykonanie: | Maksymalnie można połączyć 3 girlandy na jednym zasilaczu |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
