Ganges czarny mat LED 7W 4000K IP65 Kinkiet zewnętrzny z regulowanym kierunkiem świecenia
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z regulowanym kierunkiem świecenia Ganges czarny mat LED 7W 4000K IP65
Nowoczesna, prostokątna oprawa ścienna Ganges do zastosowania na zewnątrz może zostać zamontowana na tarasie lub w dowolnym miejscu na zewnętrznej ścianie budynku. Jest idealnym wyborem do oświetlenia ścieżki wokół domu lub drzwi wejściowych. Oprawa wykonana z aluminium w kolorze matowej czerni jest uzupełniona przezroczystym szklanym kloszem. Oprawa Ganges posiada wbudowane źródło światła LED klasy energetycznej G o mocy 7 W, strumieniu świetlnym z kloszem - 575 lumenów, bez klosza - 720 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Trwałość źródła światła świecącego naturalnym białym światłem jest wyjątkowo wysoka: 30.000 godzin! Wymiary oprawy ściennej są następujące: szerokość 120 mm, wysokość 110 mm, odległość od ściany 35 mm. Zewnętrzna oprawa Ganges posiada stopień ochrony IP65, czyli jest całkowicie szczelna i zabezpieczona przed przedmiotami stałymi i zanieczyszczeniami, a także jest chroniona przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 35 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 575 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia - kinkiet posiada uchylny klosz |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
