GORDA Solar akumulator czarny mat wys.100cm. PIR 3,5W 4000K IP44 Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
407,55 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu GORDA Solar akumulator czarny mat wys.100cm. PIR 3,5W 4000K IP44
Dodaj odrobinę elegancji i funkcjonalności do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki słupkowi GORDA. Ta stylowa oprawa w kształcie grzyba łączy nowoczesną technologie z estetycznym wzornictwem i oferuje szeroki zakres opcji zastosowań. GORDA może być elastycznie używana w trybie solarnym, sieciowym lub hybrydowym. Jeśli napięcie akumulatora jest niewystarczające, lampa automatycznie przełącza się na zasilanie sieciowe, zapewniając niezawodne oświetlenie przez cały czas. Zintegrowany panel słoneczny zapewnia ładowanie akumulatora w ciągu dnia, dzięki czemu nie trzeba martwić się o częste ładowanie. Wyposażona w czujnik ruchu i zmierzchu, GORDA zapewnia maksymalną wydajność. O zmierzchu lub w ciemności światło orientacyjne automatycznie zapala się z delikatną jasnością 5%. Gdy tylko zostanie wykryty ruch, światło przełącza się na pełną jasność 100%, aby bezpiecznie oświetlić ścieżki. Dzięki klasie szczelności IP44, GORDA jest odporna na warunki atmosferyczne i idealna do użytku na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słonce - ta lampa zewnętrzna może wytrzymać warunki zewnętrzne i zapewnia niezawodne oświetlenie. Prosty, ale wyrafinowany design w matowej czerni harmonijnie wtapia się w każde otoczenie. W oprawie zastosowano również nowoczesną technologie LED, która charakteryzuje się wysoką jakością światła i energooszczędnością.

Dane techniczne
| Średnica (mm): | 175 |
| Wysokość (mm): | 1000 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Hybrydowe |
| Moc źródła światła: | 3,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 6 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Oprawa posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 5% o zmierzchu lub w ciemności. |
| Wykonanie: | Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Lampa hybrydowa: Zasilanie solarne oraz sieciowe 230V |
| Wykonanie: | Po wyczerpaniu akumulatora lampa automatycznie przełącza się na zasilanie sieciowe |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – Li-on 18650 3.7V 3000mAh |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. II |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
