GHOST srebrnoszary LED 7W IP54 4000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5188003112
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny GHOST srebrnoszary LED 7W IP54 4000K
Kinkiet zewnętrzny GHOST belgijskiej firmy Lutec to srebrnoszary kinkiet o bardzo eleganckim owalnym kształcie, który daje dyskretnie, pośrednie światło o strumieniu świetlnym 360 lumenów. Efektem jest powstanie charakterystycznego wzoru świetlnego.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 264 |
| Odległość od ściany (mm): | 134 |
| Wysokość (mm): | 70 |
| Kolor korpusu: | Srebrny mat |
| Kolor klosza: | Szkło mrożone |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 360 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 55 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
