GENIE biały mat PIR 2x1W 3000K IP44 akumulator Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu GENIE biały mat PIR 2x1W 3000K IP44 akumulator
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Odległość od ściany (mm): | 105 |
| Wysokość (mm): | 100 |
| Kolor: | Biały mat |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Moc źródła światła: | 2 x 1 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2 x 150 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 3 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu. |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu można wyłączyć. |
| Wykonanie: | Przy wyłączonym czujniku ruchu, oprawa automatycznie zapala się o zmierzchu lub w ciemności światłem orientacyjnym z jasnością 30%. |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Łatwy montaż i demontaż. Kinkiet montowany do podstawy na wbudowany magnes. |
| Wykonanie: | Ładowanie akumulatora przez złącze USB-C |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 6 h |
| Wykonanie: | Czas świecenia przy pełnym naładowaniu akumulatora: do 10 h |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – Li-on 18650 3.7V 2000mAh |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 2 - 2,5 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | D |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
