G-Travel Rower elektryczny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Rower elektryczny G-Travel
Kompaktowa mobilność
G-Travel to rower elektryczny, który łączy w sobie zalety małego i dużego jednośladu. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, łatwo się nim poruszać po zatłoczonych ulicach, a dzięki wydajnej baterii i silnikowi, można nim pokonywać długie dystanse i trudne trasy. G-Travel to idealny rower dla osób, które cenią sobie mobilność, komfort i przygodę.
SZYBKIE SKŁADANIE
Rower G-Travel jest łatwy do złożenia. Wystarczy kilka prostych ruchów, aby zmieścić go w bagażniku samochodu lub torbie turystycznej. Dzięki temu rower ten jest bardzo mobilny i można go zabrać ze sobą wszędzie. Jest również na tyle kompaktowy, że można go przechowywać w małym mieszkaniu.
WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Rower G-Travel to wytrzymałe i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które poszukują komfortowej jazdy. Solidna aluminiowa rama i silnik o mocy 250W zapewniają stabilną jazdę nawet w trudnych warunkach.
ENERGIA I LUZ
Z rowerem elektrycznym G-Travel zwykły dzień stanie się prawdziwą przygodą. Dzięki 7-biegowym przerzutkom Shimano możesz szybko dojechać do celu i osiągnąć prędkość do 25 km/h. Złóż rower w kilka sekund i weź go ze sobą wszędzie, gdzie chcesz.
PARKOWANIE BEZ ZMARTWIEŃ
G-Travel to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają bezpiecznego i komfortowego pojazdu. Model posiada wysokiej jakości hamulce tarczowe Zoom, które zapewniają skuteczne zatrzymanie roweru w każdych warunkach. Magnetyczny czujnik hamowania dodatkowo ułatwia płynne hamowanie.
Dane techniczne
| Rozmiar koła | 20″ |
| Przeznaczenie | miejski |
| Materiał ramy | aluminium |
| Napięcie | 36V |
| Moc silnika | 250W |
| Umiejscowienie silnika | tylne koło |
| Marka silnika | ZXMC |
| Rodzaj silnika | bezszczotkowy |
| zasięg | 50KM |
| Pojemność baterii | 36V 10AH |
| Ładowarka | 42V2A |
| Rodzaj baterii | litowa |
| Wspomaganie Pedałowania | tak 5 poziomów |
| Wyświetlacz | LCD |
| Port USB | 5V1A |
| Ilość przełożeń | 7 |
| Tylna przerzutka | SHIMANO TY200 |
| Hamulce | Mechaniczne tarczowe |
| Opony | 20″*1.95 |
| Amortyzator przód/tył | tak tył |
| Widelec | aluminium |
| Waga | 24 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
