G-Drifter Rower elektryczny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Rower elektryczny G-Drifter
Pojazd do zadań specjalnych z silnikiem Bafang
G-Drifter to uniwersalny rower elektryczny, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Jego mocny silnik i wytrzymała konstrukcja pozwalają na jazdę po górskich ścieżkach i długie wyprawy. G-Drifter to idealny wybór dla osób, które lubią aktywny tryb życia i szukają roweru, który pozwoli im odkrywać nowe miejsca.
SOLIDNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ
Rower elektryczny G-Drifter to solidny i trwały pojazd, który zapewni Ci wiele lat przyjemności z jazdy. Jego masywna, aluminiowa rama odporna jest na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jednoślad będzie służył Ci przez długi czas.
ŻADNA PRZESZKODA NIE STRASZNA
G-Drifter to doskonały wybór na górskie wyprawy i przejażdżki poza miasto. Dzięki dużym kołom 29 cali i wytrzymałym oponom poradzi sobie z każdą przeszkodą.
ZWINNOŚĆ I SIŁA
G-Drifter to solidny i wytrzymały rower elektryczny, który wyróżnia się zwinnością i dalekim zasięgiem. Silnik Bafang o mocy 250 W i bateria o pojemności 13 Ah zapewniają płynną jazdę i do 70 km na jednym ładowaniu.
MIĘKKIE LĄDOWANIE
Rower elektryczny G-Drifter to bezpieczny i zwrotny pojazd. Dzięki hamulcom tarczowym Shimano i zintegrowanemu czujnikowi hamowania bezpiecznie zatrzymasz się w każdej sytuacji. 9-biegowe przerzutki Shimano zapewniają doskonałe przyspieszenie, dzięki czemu możesz pokonywać trudniejsze trasy. Amortyzowany widelec SR Suntour zapewni przyjemną jazdę nawet po wybojach.
Dane techniczne
| Rozmiar koła | 29″ |
| Przeznaczenie | MTB |
| Materiał ramy | aluminium |
| Napięcie | 36V |
| Moc silnika | 250W |
| Umiejscowienie silnika | tylne koło |
| Marka silnika | BAFANG |
| Rodzaj silnika | bezszczotkowy |
| Zasięg | około 70KM |
| Pojemność baterii | 36V 12.8AH |
| Ładowarka | 36V 2AH |
| Rodzaj baterii | litowa |
| Wspomaganie pedałowania | tak 5 poziomów |
| Wyświetlacz | LCD |
| Port USB | N |
| Ilość przełożeń | 9 |
| Tylna przerzutka | SHIMANO U4000 |
| Hamulce | Mechaniczne tarczowe |
| Opony | CST 29″*2.25 |
| Amortyzator przód/tył | Tak przód |
| Widelec | XCM-HLO SUS FORK |
| Waga | 23.2KG |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
