G-Beast Rower elektryczny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Rower elektryczny G-Beast
Jedyny i niepowtarzalny – ZERO KOMPROMISÓW!
G-Beast to pojazd nietuzinkowy, wersja limitowana dla osób szukających wyjątkowych wrażeń z jazdy w każdym terenie.
Przyszłość jest dzisiaj
Futurystyczny kształt pozwoli wyróżnić się w tłumie “nudnych” jednośladów.
Dane techniczne
| Rozmiar koła | 20″ |
| Przeznaczenie | MTB |
| Materiał ramy | aluminium |
| Napięcie | 48V |
| Moc silnika | 250W |
| Umiejscowienie silnika | tylne koło |
| Marka silnika | SUTTO |
| Rodzaj silnika | bezszczotkowy |
| Zasięg | 70-75km |
| Pojemność baterii | 48V/13Ah |
| Ładowarka | DC54.6V/2A |
| Rodzaj baterii | litowa |
| Wspomaganie pedałowania | tak 3 poziomy |
| Wyświetlacz | LCD |
| Port USB | N |
| Ilość przełożeń | 7 |
| Tylna przerzutka | SHIMANO U4000 |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Opony | 20″*4.0 |
| Amortyzator przód/tył | Tak przód |
| Widelec | rst |
| Waga | 25 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
