Filament bulb Amber G125 LED DIM E27 8W 2700K ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Filament bulb Amber G125 LED DIM E27 8W 2700K ściemnialna
Prezentowana oferta dotyczy żarówki Filament marki Lucide. Żarówka jest bardzo wysokiej jakości i ma długą żywotność. Prezentowana żarówka Filament G95 posiada gwint E27. Żarówka ma moc 8 watów i temperaturę barwową 2700 kelwinów. Żarówka wytwarza strumień świetlny 800 lumenów i ma etykietę energetyczną A++. Niewątpliwie dodatkowym atutem tego produktu jest możliwość ściemniania płynnego DIM, dzięki czemu źródło możemy podłączyć do zewnętrznych ściemniaczy. Żywotność wynosi do 30 000 godzin użytkowania.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 175 |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówka ściemnialna DIM - regulacja bezstopniowa |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
