Fandral chrom satyna LED 33W 4000K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa Fandral chrom satyna LED 33W 4000K
Kwadratowa lampa sufitowa Fandral stanowi doskonały dodatek do wyposażenia nowoczesnego salonu, jadalni lub sypialni. Uzupełnieniem metalowej oprawy w kolorze satynowego chromu są białe klosze z tworzywa sztucznego. Lampę można przymocować do sufitu za pomocą podłużnej, kwadratowej podstawy dekoracyjnej. O niepowtarzalnym wyglądzie tego modelu decydują dwa kwadratowe elementy lampy z zaokrąglonymi narożnikami i w różnych wymiarach. Fandral zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 33 W, strumieniu świetlnym 2870 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Lampa emituje naturalne białe światło. Wymiary lampy sufitowej są następujące: szerokość 350 mm, wysokość 310 mm, odległość od sufitu 80 mm. Nasz doskonały model objęty jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 350 |
| Szerokość (mm): | 310 |
| Wysokość (mm): | 80 |
| Kolor korpusu: | Satynowy chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 33 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2870 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
