FOLLINA 8154 LED 11W IP65 4000K Kinkiet zewnętrzny Rabalux 8154
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny FOLLINA LED 11W IP65 4000K
Ze swoim długim, zgrabnym kształtem, zewnętrzna lampa ścienna Follina będzie nowoczesnym i jednocześnie eleganckim dodatkiem do Twojej werandy. Jej zakrzywiony kształt łagodzą delikatnie zaokrąglone powierzchnie. Lampa Follina wykonana z metalu posiada wbudowane źródło światła LED, które emituje naturalne, białe światło. Ma ono moc 11 W, strumień świetlny 530 lumenów, temperaturę barwową 4000 K. Charakteryzuje się ona stopniem ochrony IP65, co oznacza, że jest całkowicie szczelna i chroniona przed cząstkami stałymi, jak i strumieniami wody o niskim ciśnieniu. Zewnętrzna lampa ścienna Follina objęta jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Szerokość (mm): | 40 |
| Wysokość (mm): | 260 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 11 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 530 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa odporna na działania promieni UV |
| Wykonanie: | Ze światłem pośrednim |
| Wykonanie: | Świeci w górę i dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
