FLAT Srebrny LED 8W IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5005103001
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny FLAT Srebrny LED 8W IP44 3000K
Bardzo łatwy w montażu kinkiet. Najpierw zamontuj wspornik ścienny ze stali nierdzewnej, a następnie po prostu wsuń część dyfuzora.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Odległość od ściany (mm): | 79 |
| Wysokość (mm): | 207 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 106 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
