FLAIR czarny mat E27 czujnik PIR IP44 Kinkiet zewnętrzny zasilanie solarne
Cena regularna:
306,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny zasilanie solarne FLAIR czarny mat E27 czujnik PIR IP44
FLAIR to solarna lampa ścienna o klasycznym wyglądzie.
W ciągu dnia jest ładowana światłem słonecznym. Włącza się automatycznie po wykryciu ruchu tylko po zmroku.
Świetnie nadaje się do oświetlenia głównego wejścia. podjazdu lub innych miejsc o dużym natężeniu ruchu.
Dzięki zastosowaniu paneli solarnych, do instalacji nie potrzebna jest zasilająca instalacja kablowa.
Do wyboru są cztery funkcje ustawienia.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Odległość od ściany (mm): | 139 |
| Wysokość (mm): | 285 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Max. moc źródła LED: | 2 W |
| Źródło światła w zestwawie: | Nie |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 0 - 10 m. | Kąt detekcji 120° - Wysokość zawieszenia max. 2,5m |
| Dane czujnika zmierzchu: | max. 10 lux |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7 V 1500 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Panel solarny monokrystaliczny 1W |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Źródła światła dostępne są w dziale: | Źródła światła | Żarówki - E27 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
