FINAN czarny LED 3 Step dim 11W 2700K Ściemnialna uchylna lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Ściemnialna uchylna lampa stołowa FINAN czarny LED 3 Step dim 11W 2700K
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 150 |
| Wysokość (mm): | 598 |
| Średnica klosza (mm): | 19 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1600 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 11 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 394 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampka ściemnialna - regulacja 3-stopniowa -100% - 50% -25% za pomocą włącznika dotykowego umieszczonego na produkcie (włącz-wyłącz) |
| Wykonanie: | Lampka regulowana obrotowo i uchynie ( 360 stopni ) |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy na lampce |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. II |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
