FERTE SM biały LED COB 10W 38° 4000K barwa biała Spot Oxyled 894958
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Spot FERTE SM biały LED COB 10W 38° 4000K barwa biała
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Szerokość (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 219 |
| Średnica klosza (mm): | 60 |
| Wysokość klosza (mm): | 140 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | Moduł LED COB zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 750 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Produkt dostępny również w kolorze czarnym |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
