FARELL LED 14W z czujnikiem PIR IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5194801001
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem PIR FARELL LED 14W IP44 3000K
Kinkiet zewnętrzny FARELL. Wytrzymały, a przy tym elegancki kinkiet ze stali nierdzewnej z grillem. Duża powierzchnia klosza, idealnie rozprasza strumień ciepłego, białego światła. Kinkiet wyposażony jest w dyskretny czujnik ruchu PIR, który posiada regulację ustawień. Czujnik jest również regulowany w poziomie i pionie.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 210 |
| Szerokość (mm): | 61 |
| Wysokość (mm): | 240 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 14 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 700 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 106 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 18 m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Czujnik PIR z regulacją ustawień |
| Wykonanie: | Cujnik regulowany w pionie i poziomie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
