FANCY multikolor LED 2,5W 4000K akumulator + przewód USB-C Lampka dekoracyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka dekoracyjna FANCY multikolor LED 2,5W 4000K akumulator + przewód USB-C
FANCY LED to lampka dekoracyjna posiadająca dotykowy włącznik i regulację poziomu świecenia.
Czas świecenia:
- około 2 godziny przy mocy świecenia 100%
- około 6 godzin przy mocy świecenia 60%
- około 8 godzin przy mocy świecenia 30%

Dwa sposoby zasilania:
- Przez gniazdo USB w komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu (laptop, powerbank, itp.)
- Poprzez zasilacz sieciowy

W trakcie ładowania dioda obok portu USB świeci na czerwono. Gdy lampka zostanie naładowana, dioda gaśnie.
Ładowanie:
- Czas ładowania około 3 godziny
- W zestawie dołączony jest kabel USB-C
- Brak zasilacza sieciowego w zestawie, dokup oddzielnie
- Zalecany zasilacz 5V, 1A
Dane techniczne
| Długość (mm): | 220 |
| Szerokość (mm): | 170 |
| Wysokość (mm): | 270 |
| Kolor: | Czarny | Czerwony | Złoty |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne (ABS + PC) |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Moc źródła światła: | 2,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 59 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampka ściemnialna - regulacja 3-stopniowa - za pomocą włącznika dotykowego na lampce |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy ON/OFF |
| Wykonanie: | Czas świecenia: około 4 godziny przy mocy świecenia 100%; około 6 godzin przy mocy świecenia 60%; około 8 godzin przy mocy świecenia 30%. |
| Wykonanie: | Czas ładowania około 3 godziny |
| Wykonanie: | W zestawie dołączony jest kabel USB-C |
| Wykonanie: | Możliwe są dwa sposoby zasilania: przez gniazdo USB w komputerze, telewizorze lub innym urządzeniu (laptop, powerbank, itp.) lub poprzez zasilacz sieciowy. |
| Wykonanie: | W zestawie dołączony jest kabel USB-C. Brak zasilacza sieciowego w zestawie, dokup oddzielnie. |
| Wykonanie: | Zalecany zasilacz 5V, 1A. |
| Wykonanie: | W trakcie ładowania dioda obok portu USB świeci na czerwono. |
| Wykonanie: | Gdy lampka zostanie naładowana, dioda gaśnie. |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – 3.7V 1200mAh Li-on |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
