FACE stalowa LED 7W 2700K Lampa stołowa z lusterkiem Markslojd 105237
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa stołowa z lusterkiem FACE stalowa LED 7W 2700K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 215 |
| Szerokość (mm): | 162 |
| Wysokość (mm): | 360 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2000 |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: | Metal | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 420 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik umieszczony w podstawie |
| Wykonanie: | Żarówka wymienna: Można stosować żarówki o max. mocy LED 25W |
| Wykonanie: | Lampka wyposażona w lusterko. |
| Wykonanie: | Regulowana głowica z lusterkiem |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
