Evron Chrom szer. 30cm. LED 5W 4000K IP44 Kinkiet łazienkowy nad lustro Rabalux 5062
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro Evron Chrom szer. 30cm. LED 5W 4000K IP44
Nowoczesna lampa ścienna Evron dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, to doskonały wybór do Twojej łazienki, jeśli potrzebujesz dodatkowego oświetlenia nad umywalką i blisko lustra. Metalową oprawę w kolorze chromu uzupełnia przezroczysty klosz z tworzywa sztucznego. Lampa zawiera wbudowaną żarówkę LED o mocy 5W, strumieniu świetlnym 400 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Niezwykle energooszczędne źródło światła klasy energetycznej A+ ma temperaturę barwową 4000K i dzięki temu emituje naturalne białe światło. Lampa Evron charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, który zapewnia, że jest ona chroniona przed wnikaniem obiektów o średnicy do 1 mm oraz przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary tej łazienkowej lampy ściennej są następujące: długość 300mm, wysokość 60mm, odległość od ściany 130mm, średnica montażowa 120mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 300 |
| Odległość od ściany (mm): | 130 |
| Wysokość (mm): | 60 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - nadaje się do współpracy ze ściemniaczem |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
