EYES Antracyt LED 19W IP54 4000K Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny EYES Antracyt LED 19W IP54 4000K
Przyciągający wzrok antracytowy kinkiet zewnętrzny o mocy 19W i strumieniu świetlnym 780 lm, świecący w barwie neutralnej 4000K. Światło rozchodzi się w tym kinkiecie pośrednią wiązką. Kinkiet charakteryzuje się brakiem widocznych wkrętów na gładkiej powierzchni połączonej z żebrowaną aluminiową wentylującą podstawą.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 265 |
| Odległość od ściany (mm): | 94 |
| Wysokość (mm): | 170 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 780 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 31 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
