EXPLORER LED 5W IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny regulowany
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny regulowany EXPLORER LED 5W IP54 3000K
Elegancki i kompaktowy kinkiet zewnętrzny. Głowica z możliwością ustawienia orientacji w poziomie i pionie. Kinkiet zewnętrzny EXPLORER belgijskiej firmy Lutec o mocy 5W posiada stopień szczelności IP54 i świeci ciepłą białą wiązką światła LED o barwie 3000K.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 107 |
| Odległość od ściany (mm): | 136 |
| Wysokość (mm): | 118 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 380 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 90 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Głowica regulowana w pionie i poziomie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
