Daria Brązowa LED 36W 3000K Lampa wisząca Rabalux 5990
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca Daria Brązowa LED 36W 3000K
Lampa wisząca Daria polecana jest dla tych osób, które poszukują nowoczesnych akcesoriów do swojego salonu lub jadalni i preferują lampy o unikalnym wyglądzie. Twoi goście na pewno nie przejdą obok modelu Daria obojętnie. Jest on wykonany z metalu i tworzywa sztucznego w Brązowy kolorze i posiada wbudowane źródła światła LED o łącznej mocy 36 W, natężeniu 2265 lumenów i temperaturze barowej 3000 K. Ciepłe kolory modelu Daria i ciepłe białe światło jej żarówek stworzą przyjemną, intymną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Żyrandol posiada okrągłą, dekoracyjną podstawą składającą się z trzech elementów. Ma on 300 mm średnicy, a jego odległość od sufitu wynosi 1230 mm. Ten spektakularny model objęty jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 300 |
| Wysokość (mm): | 1230 |
| Kolor korpusu: | Brązowy |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 36 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2265 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
