Danton Chrom LED 14W 3000K IP44 ściemnialna Kinkiet łazienkowy nad lustro Rabalux 6270
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet łazienkowy nad lustro Danton Chrom LED 14W 3000K IP44 ściemnialna
Lampa Danton będzie dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, praktycznym wyborem do Twojej nowoczesnej łazienki, jeśli potrzebujesz dodatkowego oświetlenia nad umywalką w okolicy lustra. Uzupełnieniem metalowej oprawy w kolorze chromu jest biały plastikowy klosz. Lampa zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 14W, strumieniu świetlnym 1220 lumenów i żywotności 25 000 godzin. Inteligentna żarówka klasy energetycznej A ma temperaturę barwową 3000 K i odpowiednio emituje ciepłe białe światło. Lampa Danton charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, który gwarantuje, że jest ona chroniona przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed rozbryzgami wody z dowolnego kierunku. Wymiary tej lampy łazienkowej są następujące: długość 600mm, wysokość 70mm, odległość od ściany 66mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 600 |
| Odległość od ściany (mm): | 66 |
| Wysokość (mm): | 70 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 14 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1220 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
